Nájdete nás

Kontakt

Cabajská 27/10, 949 01 Nitra

Zodpovedný vedúci:
Bc.Peter Sabo, +421 907 424 422
info@servisvzv.sk

Office manager:
Elena Kapustová, +421 918 457 580
office@servisvzvsabo.sk

Otváracia doba:
Po – Pi: 7:00 – 15:30 hod

Manipulačná technika TCM – VIMAR

Vysokozdvižné vozíky Vimar vynikajú špičkovou technickou úrovňou, spoľahlivosťou aj v tých najťažších podmienkach nasadenia, vysokými prevádzkovými výkonmi a komfortom ovládania. Vďaka špičkovej kvalite a najnižšej cene na trhu sú produkty značky Vimar obľúbené v celej Európe, Ázii i Afrike.

Manipulačnou technikou VIMAR získate kvalitné moderné stroje za skvelú cenu

V ponuke manipulačnej techniky Vimar nájdete čelné dieselové vysokozdvižné vozíky, elektrické vysokozdvižné vozíky, LPG(plynové) vysokozdvižné vozíky, elektrické nízkozdvižné paletové vozíky, prídavné zariadenia a ďalšie doplnky pre skladové hospodárstvo, ktoré sú vyvíjané s ohľadom na aktuálny vývoj v odvetví.

Vimar má vlastný výskumný a vývojový tím, ktorý neustále skúma nové myšlienky a technológie, samostatne, aj v spolupráci s výskumnými ústavmi a univerzitami. V oblasti vysokozdvižných vozíkov drží Vimar rad technologických patentov, a na trh prináša inovatívne produkty, ako sú napríklad dieselové vysokozdvižné vozíky a celý rad elektrických skladových zariadení.

Manipulačná technika Vimar to sú výkonné a úsporné stroje so skvelým pomerom ceny vzhľadom k hodnote. Pri produktoch Vimar oceníte vysokú kvalitu, variabilitu, bohatú výbavu, nadčasový dizajn a výhodnú cenu. Parametre vzv dokážeme prispôsobiť vašim špecifickým požiadavkám.