Nájdete nás

Kontakt

Cabajská 27/10, 949 01 Nitra

Zodpovedný vedúci:
Bc.Peter Sabo, +421 907 424 422
info@servisvzv.sk

Office manager:
Elena Kapustová, +421 918 457 580
office@servisvzvsabo.sk

Otváracia doba:
Po – Pi: 7:00 – 15:30 hod

Vysokozdvižné vozíky

Kúpa vysokozdvižných vozíkov predstavuje dlhodobú investíciu, pri ktorej treba dbať na vysokú kvalitu v pomere s cenou. Tieto komfortné stroje vám ušetria prácu a urýchlia činnosť prevádzky. Základným krokom je výber správneho typu vysokozdvižného vozíka, ktorý by mal spĺňať všetky požiadavky kupujúceho.

Vysokozdvižné vozíky
repasovanie

Repasovanie vysokozdvižných vozíkov spočíva v náhrade starých článkov za nové. Tým nestráca na hodnote, len sa predĺži životnosť vášho vysokozdvižného vozíka o niekoľko rokov. Okrem nových súčiastok sa prikladá technický preukaz, ktorý slúži ako osvedčenie o spôsobilosti prevádzky vysokozdvižného vozíka. Vysokozdvižný vozík od nás odchádza s novým náterom a bezpečnostnými nálepkami podľa vyhlášky. Vysokozdvižný vozík upravíme a zabezpečíme všetky kritéria pre jeho bezpečné používanie.

Vysokozdvižné vozíky
servis a GO vysokozdvižných vozíkov

Servis vysokozdvižných vozíkov vykonávajú vyškolení a kvalifikovaní pracovníci, ktorí sú pravidelne doškolovaní. Poskytujeme okamžitú rýchlu pomoc pre váš vysokozdvižný vozík, prostredníctvom mobilnej dielne. Zabezpečíme vám až 90% úspešnosti okamžitého odstránenia závady. Naša firma poskytne pre vás kompletné generálne opravy vysokozdvižných vozíkov, na ktoré je záruka 3 až 6 mesiacov. Generálne opravy vášho vysokozdvižného vozíka robíme podľa želania zákazníka, či už si želáte GO motora, GO prevodky, poprípade kompletné GO vysokozdvižných vozíkov.